Programy partnerskie

U sąsiada

U sąsiada

"Podróże z Sąsiadem" to program lojalnościowy skierowany do właścicieli i osób prowadzących sklepy. Za dokonywanie regularnych zakupów w hurtowniach grupy "U Sąsiada" kupujący otrzymują punkty, które będą mogli wymienić na wczasy, wycieczki i cenne nagrody rzeczowe. Każde 100 zł wydane w hurtowniach A-T Krotoszyn, Eljon i Panda to 1 punkt, Anpah, Augusto-Sopel, Hurtowni Nowak każde 200 zł to 1 punkt.

Głównymi nagrodami w ramach II edycji programu były: siedmiodniowy wyjazd szkoleniowy z pobytem w pięciogwiazdkowym hotelu w Turcji w miejscowości KEMER oraz wyjazd szkoleniowy na Ukrainę. Na uczestników zakończonej we wrześniu 2010 edycji programu czekał siedmiodniowy wyjazd szkoleniowy do pięciogwiazdkowego hotelu w Tabie w Egipcie ze zwiedzaniem Betlejem i Jerozolimy oraz czterodniowy wyjazd szkoleniowy do Pragi.

W październiku 2009 roku w hali Winiary Arena zorganizowaliśmy I Wielkopolskie Targi Kupieckie "U Sąsiada", w których wzięło udział 90 wystawców. W styczniu 2010 roku wraz z właścicielami sklepów, z którymi współpracujemy, bawiliśmy się razem na pierwszym Balu Karnawałowym "U Sąsiada". Kolejna edycja targów - II Wielkopolskie Targi Kupieckie "U Sąsiada" – odbyły się ponownie w hali Arena 29 września 2010 roku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszym programie w kolejnej IV jego edycji!

Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.usasiada.com.pl/