Aktualności

Umowa o współpracy handlowej z siecią Przyjazny Sklep

Umowa o współpracy handlowej z siecią Przyjazny Sklep

26 lutego 2010

Dnia 13 lutego 2010 roku w Karczmie Miłosna w Miłosnej odbyło się spotkanie przedstawicieli PANDY oraz Stowarzyszenia Kupców Polskich „Przyjazny Sklep”. Efektem było podpisanie umowy o współpracy, dzięki której sieć sklepów „Przyjazny Sklep” dołączyła do grona partnerów PANDY.

Okazją do spotkania były czwarte urodziny Stowarzyszenia „Przyjazny Sklep”. Powstała w lutym 2006 roku społeczna organizacja kupiecka działa na terenie województwa mazowieckiego i zrzesza obecnie 90 sklepów. Grupa założycielska poczuła potrzebę wspólnych działań poszczególnych sklepów, mających na celu stworzenie bezpiecznego gruntu do prowadzenia działalności handlowej o charakterze spożywczo-przemysłowym. Działanie w grupie jest niezbędne do prawidłowego i sprawnego funkcjonowania.

Dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z PANDĄ sklepy zrzeszone w sieci „Przyjazny Sklep” uzyskają możliwość zakupu w bardzo korzystnych cenach zawsze świeżych mięs, wędlin i innych przetworów mięsnych dostarczanych przez PANDĘ w błyskawicznych terminach. Wśród innych korzyści wymienić należy liczne promocje oraz możliwość udziału w programach partnerskich, których współorganizatorem jest PANDA.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
PANDA i Przyjazny Sklep - 4 urodziny sieci 1
PANDA i Przyjazny Sklep - 4 urodziny sieci 2
PANDA i Przyjazny Sklep - 4 urodziny sieci 3
PANDA i Przyjazny Sklep - 4 urodziny sieci 4