Aktualności

XVII Łódzkie Targi Konsumpcyjne - Wiosna 2010

XVII Łódzkie Targi Konsumpcyjne - Wiosna 2010

1 lutego 2010

6 marca 2010 roku odbędzie się kolejna, 17. już edycja Łódzkich Targów Konsumpcyjnych. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku impreza ta zgromadzi wielu wystawców i gości. Na tegorocznych targach nie zabraknie oczywiście PANDY!

Łódzkie Targi Konsumpcyjne, organizowane przez grupę Konsument, są imprezą prawdziwie targową - to znaczy taką, na której spotykają się i dokonują korzystnych transakcji trzej najważniejsi uczestnicy rynku artykułów konsumpcyjnych: producenci, dystrybutorzy i klienci.

Producenci występują w roli wystawców, prezentujących swoje wyroby bardzo licznej grupie potencjalnych nabywców.

Dystrybutorzy - hurtownie wchodzące w skład grupy Konsument - przyjmują na siebie odpowiedzialność finansową oraz dostarczają zamówiony towar.

Klienci - właściciele sklepów - w jednym miejscu i czasie mają do dyspozycji ogromną, niezwykle atrakcyjną ofertę wyrobów ponad stu pięćdziesięciu wiodących producentów. Towary z tej oferty mogą zamawiać bezpośrednio na targach, a dystrybutorzy gwarantują szybką dostawę zamówień.

Motto targów: Dobre Interesy - Dobra Zabawa

Targi zorganizowane są w taki sposób, żeby klienci mogli pożytecznie spędzić czas, dokonując korzystnych zamówień i wybierając z bogatej i bardzo atrakcyjnej cenowo oferty. Dodatkową zachętą jest dla nich możliwość dokonania degustacji niemal wszystkich oferowanych artykułów spożywczych. Producenci artykułów chemicznych i kosmetycznych przygotowują próbki i testery, tak aby klienci mogli sprawdzić skuteczność i jakość oferowanych wyrobów.

Degustacje służą także realizacji hasła "dobra zabawa". Ale nie tylko one. Przez cały czas trwania targów odbywają się występy - swoje programy prezentują grupy baletowe, zespoły muzyczne, artyści estrady. Prowadzenie części artystycznej oraz licznych konkursów z nagrodami organizatorzy co roku powierzają gwiazdom estrady, telewizji i sportu. W rolę targowych konferansjerów wcielali się dotychczas m.in. Krzysztof Ibisz, Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Irek Bieleninik, Andrzej Janeczko, Sławomir "Trubadur" Kowalewski czy Artur Partyka. Prowadzącym piątą edycję targów był Krzysztof "Skiba" Skibiński. Gościliśmy też kabaret Grzegorza Halamy, znanego publicystę Janusza Korwin-Mikkego, aktorów Cezarego Pazurę i Jacka Borkowskiego.

Organizatorem targów jest Polska Grupa Handlowa "Konsument".